Legimi

Legimi jest jedną z najpopularniejszych aplikacji do czytania ebooków. Chociaż nie wszyscy o tym wiedzą, istnieją sposoby, aby korzystać z niej zupełnie za darmo. Od 1 lipca 2021r Biblioteka Publiczna w Żegocinie oferuje naszym czytelnikom bezpłatny dostęp do platformy Legimi, bazy ebooków oferując ponad 60000 tytułów z różnych dziedzin.

Co zrobić aby krzystać z Legimi?

1.Pobierz w bibliotece kod aktywacyjny

2. Załóż konto w serwisie Legimi na stronie https://www.legimi.pl/rajska/

3. Podaj kod dostępu

4. Pobierz darmową aplikację, zaloguj się, pobierz książki na swoją półkę i czytaj bez ograniczeń

Możesz czytać jednocześnie na 2 różnych urządzeniach: tablecie, smartfonie, czytniku lub komputerze.

Systemy operacyjne dla których dostępna jest aplikacja Legimi: iOS (iPhone, iPad), Android (w tym niektóre czytniki ebooków), Windows Phone, Windows 8 i 10.

Rekomendowane dla aplikacji Legimi czytniki to: PocketBook Touch Lux 3, PocketBook Touch Lux 2, InkBOOK Obsidian, InkBOOK Onyx, Onyx Boox C67 AfterGlow 2, Onyx Boox C65 HD AfterGlow, Onyx Boox T68 Lynx, Onyx Boox C65 HD Storia.

instagram-nowa-ikona_1057-2227.jpg

bip-na-www.png