Przegląd Twórczości Poetów Ziemi Żegocińskiej

Dnia 24 marca 2017r. /piątek/ odbędzie się już XVI Gminny Przegląd Twórczości Poetów Ziemi Żegocińskiej organizowany przez naszą bibliotekę wspólnie z Publiczną Szkołą Podstawową im. św. Kingi w Żegocinie.

Jest to konkurs dla uczniów klas III i VI oraz klas „0” i  ma na celu rozpowszechnianie wśród dzieci i młodzieży twórczości naszych rodzimych poetów.

Zapraszamy wszystkich chętnych którzy chcieliby zapoznać się z twórczością poetycką naszych regionalnych twórców i posłuchać ich wierszy. Zapraszamy też do odwiedzania naszej biblioteki która w zbiorach regionalnych posiada tomiki wierszy miejscowych poetów m.in.: Pani Anny Łękawy, Teresy Mrugacz, Albiny Sroka, Pana Józefa Wróbla, Czesława Pączka oraz rodziny Juszczyków.

Rozpoczęcie konkursu o godz. 10.00 w klubie Relaks.

przeglad.jpg

bip.png